Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Bieg Solidarności we Wrocławiu

Prawie sześćset osób stanęło 5-go września br. na starcie do 19 Biegu Solidarności, rozgrywanego na ulicach Wrocławia.

Trasa biegu przebiegała zielonymi terenami nad Odrą o nawierzchni w 90% asfaltowej.
Przemierzający ja zawodnicy przemieszczali się ulicami: Na Grobli, Międzyrzecką, Bierdziańską, Nizinną, by po pokonaniu jednej pętli ponownie znaleźć się na Międzyrzeckiej, z metą na Grobli.

Najlepszym zawodnikiem w plejadzie masowych biegaczy został reprezentujący barwy Śląska Wrocław Wojciech Kowalski który pięciokilometrowy dystans pokonał w czasie 15 min i 36 sekund. W śród kobiet zwyciężyła Anna Ficner która na mecie zameldowała się po upływie 18 min i 36 sekund.
Nasze stowarzyszenie reprezentowane było przez Andrzeja Klimczaka, który uzyskując czas 20 min i 33 sekundy uplasował się na 97 lokacie w klasyfikacji generalnej.