Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Bieg Solidarności w Jeleniej Górze

02.09.2007 r. w Jeleniej Górze odbył się XVIII Ogólnopolski Bieg o Puchar NSZZ Solidarność. Była to kontynuacja rozgrywanego wcześniej na kamiennogórskich ulicach biegu.

W drugiej edycji tej imprezy której, trasa wzorem zeszłego roku przeprowadzona była na 2,5 km pętlach, ze startem i metą nieopodal jeleniogórskiego ratusza, udział brali również biegacze ze zgorzeleckiego Stowarzyszenia Biegowego Edi–Team, którzy pojawili się w następującym składzie:

Dariusz CICHY, Jacek LENART, Krystian MROCZKOWSKI oraz Tomasz RUDNIK.

Nasi biegacze na tle renomowanych zawodników uzyskali niezłe wyniki z którymi zapoznać się można w odpowiednim dziale.

Zwycięzcą imprezy został aktualny rekordzista Polski w maratonie Grzegorz Gajdus 30:43, który o ułamki sekund pokonał zeszłorocznego mistrza Polski w półmaratonie Henryka Szosta 30:43, na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Sobczyk 31:20

W śród pań zwyciężyła Barbara Twardochleb 38:24 przed Dorotą Dziadkowiec-Michoń 41:20 oraz Joanną Trawniczek 42:42

Razem w biegu głównym na dystansie 10 km startowało 82 zawodników/zawodniczek.