Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

13-ty Europamarathon

 W imieniu zarządu klubu bardzo dziękuję za bardzo liczny udział w największej lokalnej imprezie biegowej. Jesteśmy dużym, zgranym Teamem. Walczyliście z upałem, ze słabościami, ale warto było. Dobrze wiecie ile radości i satysfakcji czeka zawsze na Was na mecie.

 Było to szczególne spotkanie w 10 rocznicę powstania EDI Teamu. Każdy z was wniósł swoją cegiełkę w budowę i istnienie naszej grupy. DZIĘKUJĘ za te wszystkie wspólne 10 lat.

Niestety, nie sposób jest wszystkich wymienić dlatego za pośrednictwem naszej wspólnej witryny szczególnie dziękuję Ani, Milenie, Ewie, Robertowi, Wiesiowi, Jankowi i Tomkowi za znalezienie czasu, aby być w tym dniu z nami. 

Wyniki 13 Europamarathonu znajdziecie TUTAJ natomiast dużo zdjęć znajduje się już w naszej klubowej galerii czyli TUTAJ 

Poniżej znajdziecie uzyskiwane przez was jakże wspaniałe wyniki. Bardzo się cieszę że zawsze można na was liczyć.

Jesteście wspaniali.

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog