Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Wystartowali tak jak samoloty

 WRO RUNWAY RUN – to charytatywny bieg na 10 km, mający na celu wspierać dzieci z chorobą nowotworową. Jak widać można połączyć przyjemne z pożytecznym – z korzyścią nie tylko dla wytrenowanych sportowców, ale przede wszystkim dla tych którzy ich potrzebują.

 Bardzo fajna idea. Biorąc pod uwagę fakt rozgrywania zawodów, to chyba o atrakcyjniejsze miejsce do biegania niż płyta lotniska raczej ciężko. Prosto, płasko i bez blokowania ruchu ulicznego. Nic tylko biegać i o nic się nie martwić.

W biegu tym wystartowało dwóch naszych zawodników Grzegorz Sawicki i Ernest Chodanionek. 

 

Chodziło głównie o dobrą zabawę, natomiast wyniki same przyszły. Ernest uzyskał czas 46:10 a Grzegorz  47:08. Swoje czasy poprawili o około 3 minuty, lecz większym osiągnięciem jest to że wspólnie z innymi startującymi uzbierali ponad 50 tysięcy złotych na szczytny cel. BRAWO NASI.

Wyniki zawodów dostępne  TUTAJ

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog