Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

1 Bieg Darów Lasu im. Kamila Ugrynowicza

 Drodzy Biegacze i Biegaczki,

serdecznie zapraszam i szczególnie zachęcam do wzięcia udziału w 1 Biegu Darów lasu im. Kamila Ugrynowicza, który odbędzie się w sobotę 24-go września 2016 r w Lwówku Śląskim.

Szczegóły tej imprezy do przejrzenia po kliknięciu w link REGULAMIN

Bieg jest zorganizowany w celu uczczenia pamięci Kamila Ugrynowicza, naszego kolegi, trenera, sportowca, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako zarażający optymizmem i entuzjazmem przyjaciel.

           Kamil urodził się 10 listopada 1983 roku. Ze Lwówkiem Śląskim związny był od urodzenia - ukończył tu szkołę podstawową i liceum. Sport od zawsze był jego pasją. Po ukończeniu AWF w Gorzowie Wlkp. rozpoczął pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół im. św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. Kamil prowadził kółko szachowe, trenerem tenisa stołowego POGOŃ Wleń, współpracował z Ludowymi Zespołami Sportowymi oraz zajmował się działanością uczniowskiego klubu sportowego Bobrzanie. Był współorganizatorem Memoriału Ulicznego im. Michała Fludra we Wleniu. Oprócz sportu jego pasją była muzyka - zespół PANCURNIK, którego był współzałożycielem (i perkusistą) brał udział w koncertach charytatywnych.
Kamil Ugrywnowicz miał wielkie plany na przyszłość, emanował ciepłym, szczerym uśmiechem. Chwytał życie i czerpał z niego jak najwięcej. Zawsze pomocny i życzliwy w stosunku do drugiego człowieka. Mówił o sobie "jestem szczęśliwy" i biegł szybko przez życie.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog