Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Duble – duble w Knurowie.

 25 września 2016 r. Pięcioosobowa ekipa Kopalni Turów uczestniczyła w XXIV Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Knurowie na dystansie 10 km.

W ramach tego biegu po raz dwudziesty pierwszy  rozgrywały się również Mistrzostwa Polski Górników. Reprezentacja największego w regionie zakładu pracy składała się z następujących zawodników: Andrzej Klimczak, Dariusz Orzoł, Tomasz Moczarski oraz Tomasz i Piotr Rudnik, z pośród których, czterech pierwszych to zawodnicy z naszego Teamu.

Trasa była bardzo wymagająca (dość długie podbiegi, zbiegi i trochę zakrętów). Największym jej atutem było to że posiadała atest PZLA. Pogoda była rewelacyjna, może nie ułatwiała biegu bo było dość słonecznie i czasami pod wiatr, ale przynajmniej nie padało i nie było zimno, bo o tej porze roku różnie z tym może być.

Mimo wszystko nasi zawodnicy w gronie 366 osób na mecie uzyskiwali dobre rezultaty. Dwukrotnie na podium stawał Tomasz Rudnik, który dwukrotnie był drugi (w pierwszym przypadku w swojej kategorii wiekowej oraz w drugim w kategorii wiekowej górników). Wyniki wszystkich startujących przedstawia tabela poniżej.

Miejsce

Imię i Nazwisko

Czas netto

Kategoria wiekowa

Kat wiek górników

27

Tomasz Rudnik

37:14

2

2

73

Dariusz Orzoł

40:56

7

5

148

Piotr Rudnik

45:29

17

9

167

Tomasz Moczarski

46:31

5

5

220

Andrzej Klimczak

49:06

14

11

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog