Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Trzykrotne podium na schodach.

Trzykrotne podium na schodach. 

Trzydzieści pięter z dobiegiem i 593 schody

w trochę nietypowym układzie. Z takim dystansem musieli zmierzyć się nasi zawodnicy, którzy w Katowicach w dniu 27 listopada 2016 wzięli udział w mistrzostwach polski weteranów w biegu po schodach.

Impreza rozgrywała się w budynku Altusa start usytuowany był na zewnątrz budynku, a zawodnicy startowali w odstępach trzydziestosekundowych.

Bardzo przyzwoicie w gronie 297 finiszerów zaprezentowali się nasi zawodnicy którzy osiągnęli następujące rezultaty:

Wśród kobiet na miejscu 23 uplasowała się Jolanta Samulska, która finiszowała z czasem 5 minut i 28 sekund, zajmując tym samym drugą lokatę w swojej kategorii wiekowej.

W zmaganiach mężczyzn 39 miejsce zajął Tomasz Rudnik 3:23 który w kategorii M40 był drugi. Również drugie miejsce z czasem 3:28 jednakże w kategorii M45 zajął Mariusz Ludkiewicz (w generalce miejsce 54). Na 75 pozycji uplasował się Sebastian Frydrych 3:39 co w M40 dało również wysokie 8 miejsce.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych  wyników w tej ekstremalnej rywalizacji.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog