Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.


Strict Standards: Non-static method JApplicationSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/templates/yoo_downtown/layouts/com_content/article/default.php on line 13

Strict Standards: Non-static method JApplicationCms::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/editeam/domains/archiwum.editeam.pl/public_html/libraries/cms/application/site.php on line 250

Zgorzelecki Cykl Biegowy 4 PORY ROKU 2017

  Już za miesiąc ruszamy z kolejną edycją naszego autorskiego cyklu biegowego 4 PORY ROKU 2017 na dystansie 5 km. W tym roku walczymy ponownie w klasyfikacji Open o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec oraz po raz pierwszy o Puchar Prezesa MONTEX Polska w ramach wewnętrznych Mistrzostw EDI Team Zgorzelec. Pierwszy start 19 marca o 17:00.  

Zgorzelecki Cykl Biegowy 4 Pory Roku

1. Nazwa biegu: Zgorzelecki Cykl Biegowy – 4 Pory Roku

Cykl biegowy odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Zgorzelec.

2. Cel imprezy: popularyzacja zdrowego trybu życia i biegów masowych, promocja miasta Zgorzelca i regionu. Biegi integrująco-motywujące oraz sprawdzające progresję treningową dla amatorów.

3. Miejsce biegów: Zgorzelec – bieżnia stadionu tartanowego, ul. Maratońska.

Terminy biegów i godziny startu:

Biegi rozegrane zostaną zawsze pod koniec każdego kwartału 2017 roku, tj.:

WIOSNA – 19 marca 2017 – godz. 17:00

LATO - 25 czerwca 2017 – godz. 18:30

JESIEŃ – 24 września 2017 – godz. 17:00

ZIMA - 31 grudnia 2017 – godz. 15:30

W cyklu startujemy na odmierzonym dystansie 5 km. Obowiązuje ręczny pomiar czasu. Zawodnicy startują w dwóch grupach. O godz. np.: 17:00 grupa zaawansowana (poniżej 22’/5km), o 17:30 grupa rekreacyjna oraz wszystkie KOBIETY.

4. Organizator: Biegowe Stowarzyszenie EDI Team Zgorzelec oraz Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu. Bieg wspiera młodzież z klas zdrowotnych ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu, Kierownik zawodów: Jacek Lenart (tel. 691 656 504)

5. Warunki uczestnictwa: do startu dopuszczeni zostaną wszyscy chętni i zgłoszeni, posiadający dobry stan zdrowia potwierdzony badaniem lekarskim lub własnoręcznym podpisem w protokole zgłoszeniowym o braku przeciwwskazań do biegu oraz dowód tożsamości.

Osoby niepełnoletnie obowiązane są posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.

Limit czasu ukończenia biegu wynosi 40 minut. Po tym czasie zawodnicy przekraczający metę otrzymają jedynie honorowy 1 punkt do klasyfikacji. Zawodnik otrzymuje tylko jeden nr startowy obowiązujący na cały cykl. Pozwoli to maksymalnie skrócić procedury zapisów w biurze zawodów. W przypadku utracenia lub zniszczenia numeru Organizator wyda kolejny numer startowy.

Organizator nie pobiera opłaty startowej.

Wcześniejsze zgłoszenia w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 2 dni przed kolejnym startem podając imię, nazwisko, rocznik, przynależność klubową, miejscowość zamieszkania.

O przynależności do kategorii wiekowej decyduje rok urodzenia.

Zgłoszenia indywidualne oraz weryfikacja oświadczeń i dowodów tożsamości przy odbiorze

numerów startowych w dniu zawodów od 60 do 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego biegu.

6. Klasyfikacje i nagrody.

W każdym biegu czas zawodnika lub zawodniczki przelicza się na punkty w jego kategorii wiekowej.

Do generalnej klasyfikacji cyklu bierze się najlepsze 3 wyniki uczestnika.

Wygrywa osoba z największą ilością punktów.

W przypadku równej liczbie punktów wygrywa zawodnik (zawodniczka) z lepszą sumą 3 czasów. Kategorie wiekowe co 1 rok.

Za udział we wszystkich czterech biegach cyklu uczestnik otrzymuje dodatkowy bonus = 5 pkt.

Tabele punktowe opracowane są na podstawie poziomu sportowego (rekordów Polski) w kategoriach wiekowych, więc zwycięzcą cyklu może zostać osoba, która nie była 1-wsza na

mecie open, ale osiągnęła bardziej wartościowy wynik w swojej kategorii wiekowej.

Nagrody rzeczowe przewidziane są tylko za osiągnięcia w całym cyklu i otrzymają je w klasyfikacji generalnej najlepszych 10 kobiet i 10 mężczyzn. Dodatkowo także za miejsca od 1 do 3 kobiet i mężczyzn puchary od Burmistrza Miasta Zgorzelec. Przewiduje się nagrody niespodzianki.

Wręczenie nagród w całym cyklu nastąpi po ostatnim biegu. Szczegóły w grudniu na www.editeam.pl

7. Dodatkowo w ramach tego cyklu odbędą się wewnętrzne Mistrzostwa EDI Team Zgorzelec o Puchar Prezesa MONTEX Polska. Do klasyfikacji generalnej zaliczane są punkty z najszybszych 2 spośród 4 biegów cyklu 2017 roku. Przy równej liczbie punktów wygrywa szybszy zawodnik (zawodniczka). Nagradzamy najlepsze „szóstki” w tej klasyfikacji. Uczestnictwo klubowiczów w tej rywalizacji OBOWIĄZKOWE :)

8. Postanowienia końcowe:

Wyniki każdego biegu publikowane będą na stronie organizatora www.editeam.pl

Numer startowy podczas biegu musi być przypięty z przodu na piersiach. Niedopuszczalne jest zasłanianie numeru startowego w całości lub w części pod karą dyskwalifikacji.

Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność. Organizator zapewnia opiekę medyczną.

Trasa biegu będzie zabezpieczona przez organizatora. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania ustaleń służb porządkowych.

Organizator zapewnia damską i męską szatnię z natryskami do dyspozycji zawodników i zawodniczek.

Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione, zniszczone lub skradzione zarówno przed, w trakcie jak i po imprezie.

Przyjęcie numeru startowego jest jednoznaczne z akceptacją powyższego Regulaminu. W sprawach nie objętych Regulaminem – interpretacja należy do Organizatora.

 

Biegi odbędą się bez względu na pogodę.

 

Zapraszamy w imieniu EDI Team Zgorzelec

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog